Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

513

5 grudnia 2022 r. w Restauracji Arkadia w Radziejowie z inicjatywy Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 w zakresie EFS+.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Aneta Jędrzejewska – Członek Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego wraz z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu – p. Damianem Openchowskim kierownikiem Biura ds. Polityki Terytorialnej i Rewitalizacji w Departamencie Funduszy Europejskich, p. Mariuszem Kiernozkiem kierownikiem Biura ds. Umów Ramowych RLKS w Wydziale Koordynacji RLKS  oraz p.  Agnieszką Śmigielską z Wydziału Koordynacji RLKS a także przedstawiciele organizacji działających na obszarze LGD „Razem dla Powiatu Radziejowskiego” oraz przedstawiciele Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Celem spotkania było przestawienie możliwości realizacji projektów w ramach środków z programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027, jakimi będą dysponowały lokalne grupy działania w nadchodzącej perspektywie finansowej.  

Osoby zainteresowane realizacją projektów wspierających mieszkańców powiatu radziejowskiego zapraszamy do zapoznania się z materiałami ze spotkania.