Członkowie Lokalnej Grupy Działania “Razem dla Powiatu Radziejowskiego”:
Sektor społeczny:
mieszkańcy:
- Brochocka Arleta
- Betkier Paweł (sekretarz Gminy Bytoń)
- Estkowski Łukasz
- Fejt Zdzisław
- Gapiński Henryk (Radny Gminy Dobre)
- Hernacki Marcin
- Korzeniewski Marcin
- Kostrzewski Ryszard
- Kotarski Wojciech
- Kozłowska Edyta
- Krypska Katarzyna
- Kubiak Włodzimierz (Radny Miasta I gminy Piotrków Kujawski)
- Maciołek Monika
- Palicka Urszula
- Patyk Ewelina
- Polak Elżbieta
- Rosół Urszula
- Roszak Wojciech
- Staniszewski Sławomir
- Staszak Krzysztof (Sekretarz Gminy Dobre)
- Szuszman Marek (Wójt Gminy Radziejów)
- Świątczak Kazimierz
- Waszak Jerzy
- Wiśniewska Teresa
- Wojtysiak Stanisław (Radny Gminy Topólka)
- Zawidzka Agnieszka
- Zawidzki Marcin (Radny Gminy Osięciny)
Organizacje pozarządowe
1. Towarzystwo Miłośników Kujaw w Radziejowie
reprezentant: Halina Paczkowska
2. Zarząd Rejonowy PCK w Radziejowie
reprezentant: Alina Krupińska
3. Stowarzyszenie Kulturalne Gminy Osięciny
reprezentant: Bogdan Karpiński
4. Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Radziejowie
reprezentant: Roman Szczerbiak
5. Stowarzyszenie Rozwoju Miasta i Gminy Piotrków Kujawski
reprezentant: Wanda Wiatrowska
6. Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego
reprezentant: Alicja Górczyńska
7. Powiatowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich
reprezentant: Anna Patyk
8. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych
reprezentant: Jan Jaworski
9. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Gminy Dobre “Promyk Nadziei”
reprezentant: Wiesława Morawska
10. Ochotnicza Straż Pożarna w Orlu
reprezentant: Jan Wajer
11. Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji “RAZEM”
reprezentant: Celina Głowacka
12. Koło Gospodyń Wiejskich w Opatowicach
reprezentant: Renata Rutkowska
13. Klub Seniora w Skibinie
reprezentant: Grażyna Zdobych
14. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich “Bronisławianki”
reprezentant: Jadwiga Patyk
15. Stowarzyszenie DziałaMY
reprezentant: Dorota Lewandowska
Sektor gospodarczy
1. P.W “MEGA – KART 2”
reprezentant: Jarosław Konwent
2. MECHANIKA POJAZDOWA, AUTOHOLOWANIE, ROBOTY BUDOWLANE
reprezentant: Jan Gołdyn
3. Przedsiębiorstwo – Handlowo- Usługowe “ANNA” – Anna Płachecińska
reprezentant: Andrzej Drzewiecki
4. MAREK GAWROŃSKI ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ
reprezentant: Marek Gawroński
5. Akademia Wokalu Katarzyna Olszta – Zielińska
reprezentant: Katarzyna Olszta – Zielińska
6. AR-CAR Arkadiusz Racinowski
reprezentant: Monika Racinowska
7. TRANS STUD Paweł Studziński
reprezentant: Paweł Studziński
8. Kurkiewicz Zbigniew – Gospodarstwo Rolne
reprezentant: Zbigniew Kurkiewicz
9. Anag-Pol Agnieszka Fikert-Buło
reprezentant: Agnieszka Fikert-Buło
Sektor publiczny
Jednostki samorządu terytorialnego
1. Gmina Bytoń
reprezentant: Artur Ruciński – Wójt Gminy Bytoń
2. Gmina Dobre
reprezentant: Stefan Śpibida – Wójt Gminy Dobre
3. Miasto i Gmina Piotrków Kujawski
reprezentant: Sławomir Bogucki – Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski
4. Gmina Osięciny
reprezentant: Jerzy Izydorski – Wójt Gminy Osięciny
5. Gmina Radziejów
reprezentant: Marian Bandyszewski – reprezentant Gminy Radziejów
6. Gmina Miasto Radziejów
reprezentant: Sławomir Bykowski – Burmistrz Gminy Miasta Radziejów
7. Gmina Topólka
reprezentant: Konrad Lewandowski – Wójt Gminy Topólka
8. Starostwo Powiatowe w Radziejowie
reprezentant: Jarosław Kołtuniak – Starosta Radziejowski