KOMUNIKAT

785

W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań na terytorium Polski spowodowanych koronawirusem, na podstawie §8 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego (Dz.U.poz.433), w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Powiatu Radziejowskiego oraz pracowników Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Powiatu Radziejowskiego”, z dniem 16 marca 2020 r. od godziny 12.00 do odwołania zmienia się zasady przyjmowania klientów w biurze Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Powiatu Radziejowskiego”:

  1. Wprowadza się pracę biura bez bezpośredniej obsługi interesantów, za wyjątkiem spraw niecierpiących zwłoki – po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem merytorycznym.
  2. Wszelką korespondencję, wnioski itp. prosimy przesłać:
    – drogą pocztową na adres: Lokalna Grupa Działania „Razem dla Powiatu Radziejowskiego”, ul. Kościuszki 58, 88-200 Radziejów
    – na adres e-mail: radziejow@lgd.com.pl
  3. W zakresie prowadzonych postępowań administracyjnych wszystkich klientów, którzy chcą skorzystać z prawa zapoznania się z materiałem zebranym w ich sprawie, prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z pracownikiem prowadzącym sprawę.
  4. Odbiór dokumentów, potwierdzanie za zgodność kopii z oryginałem oraz wszelkich innych spraw związanych z naborami wniosków prowadzonych przez biuro również po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Podajemy numer kontaktowy do biura: 530900618

Adres e-mail: radziejow@lgd.com.pl

Dziękujemy i prosimy Państwa o wyrozumiałość.